Pochmurnie

-7°C

Świeradów Zdrój

Pochmurnie

Wilgotność: 74%

Wiatr: 35.40 km/h

 • 18 Marca 2018

  Pochmurnie -5°C -10°C

 • 19 Marca 2018

  Duże zachmurzenie -5°C -12°C

Pogoda Świeradów Zdrój

Zostań partnerem przedszkola narciarskiego LechSport & Ski&Sun

Lech Sport poszukuje reklamodawców - sponsorów na zakup nowych kurtek narciarskich oraz pamiątek dla uczestników zajęć w LechSport SNOW ACADEMY. Obecnie jesteśmy jedynym przedszkolem narciarskim w Świeradowie-Zdroju funkcjonującym przy Kolei Gondolowej Ski&Sun.

Reklama

 

Co oferujemy w zamian za wsparcie?

 • umieszczenie informacji o sponsorze na naszej ogólnodostępnej stronie internetowej oraz fan page na FB– www.lechsport.pl/ www.facebook.com/lechsport
 • umieszczenie logo sponsora na kurtkach instruktorskich
 • umieszczenie logo sponsora na certyfikatach/dyplomach
 •  

  W jaki sposób mogą Państwo wesprzeć przedszkole narciarskie? Może to być wsparcie finansowe lub rzeczowe w postaci nagród, upominków lub gadżetów reklamowych dla dzieci i młodzieży biorących udział w naszych zajęciach.

   

  Promowanie Państwa firmy we współpracy z naszym przedszkolem pozwoli na dotarcie do szerokiej rzeszy przyszłych potencjalnych konsumentów, którzy podczas treningów będą mieli okazję zapoznać się i utrwalić w pamięci znak graficzny – logo Państwa firmy i kojarzyć ją jako firmę promującą tą piękną dyscyplinę sportu, jaką jest narciarstwo zjazdowe.

   

  Jedną z lepszych inwestycji dla firm, którym bliskie są losy sportu jest możliwość zostania sponsorem szkoły narciarskiej. Angażując się w działania marketingowe bazujące na sponsoringu sportowym, mają Państwo pewność, że efekty podejmowanych akcji promocyjnych będą długotrwałe i głębokie. Sponsoring naszej szkoły daje niepowtarzalną szansę na upowszechnianie znajomości Państwa firmy. Pomoże także utrwalać pozytywną opinię o Państwa marce i precyzyjnie docierać do grup opiniotwórczych oraz potencjalnych klientów. W ramach współpracy oferujemy Państwu różne formy promocji, dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta stanowi atrakcyjną propozycję, która może stać się istotną częścią Państwa strategii marketingowej. Podmioty i firmy będące zainteresowane szczegółową ofertą oraz współpracą prosimy o kontakt:

   

  Bliższe informacje pod nr tel. 693-239-263

Aktualności

Czytaj więcej wpisów: LatoZima

Oferta Letnia

Jesteś zainteresowany letnią ofertą?
Mamy przygotowaną dla Ciebie bogatą ofertę sportową!

Sprawdź
wypożyczalnia rowerów Świeradów Zdrój

Oferta Zimowa

Jesteś zainteresowany zimową ofertą?
Mamy przygotowaną dla Ciebie bogatą ofertę sportową!

Sprawdź
masaże Świeradów Zdrój
go top - wypożyczalnia rowerów Świeradów Zdrój
Pochmurnie

-7°C

Świeradów Zdrój

Pochmurnie

Wilgotność: 74%

Wiatr: 35.40 km/h